Wielka wyprzedaż magazynu: wszystkie sznurki do makramy 30% taniej! :)

Program lojalnościowy Przeplatane

Załóż konto w sklepie Przeplatane, zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na atrakcyjne rabaty!

Jak wziąć udział w programie?

Odnajdź na stronie internetowej Przeplatane ikonkę prezentu. W przeglądarce komputerowej zauważysz ją po prawej stronie, na urządzeniach mobilnych w dolnej części ekranu.
program lojalnościowy Przeplatane
Ikona panelu Programu Lojalnościowego Przeplatane w przeglądarce internetowej komputera (lewa strona) i na urządzeniu mobilnym (prawa strona).
Po kliknięciu w ikonę panelu Programu lojalnościowego pojawią się opcje umożliwiające zdobycie dodatkowych punktów, między innymi:
  • Założenie konta w sklepie Przeplatane: 50 punktów powitalnych. Założenie konta jest wymagane do wzięcia udziału w Programie.
  • Zapisanie się do listy mailingowej Przeplatane: 25 punktów.
  • Udostępnienie strony sklepu na Facebooku: 25 punktów.
  • Zaobserwowanie Instagramowego konta Przeplatane: 25 punktów.
  • Podanie daty swoich urodzin: 10 punktów + dodatkowo 50 punktów w dniu urodzin w ramach prezentu 🙂

 

Uwaga! Punkty za powyższe działania otrzymasz tylko raz (wyjątkiem są punkty przyznawane co roku z okazji urodzin). Raz wpisanej daty urodzenia nie można już potem zmienić.

Co jakiś czas warto sprawdzać stronę główną panelu Programu Lojalnościowego. Mogą się tam pojawić nowe sposoby na zdobycie punktów.

Dodatkowe punkty możesz zdobyć także za polecenie sklepu Przeplatane znajomemu. Wystarczy, że w dowolny sposób podzielisz się z nim linkiem, który znajdziesz w zakładce “Punkty za polecenie”. Po kliknięciu w link znajomy zostanie przekierowany na stronę sklepu, na której pojawi się okienko z 10% rabatem na pierwsze zakupy w sklepie. Jeżeli znajomy skorzysta ze zniżki i dokona zakupów, na Twoim koncie pojawi się 50 punktów za polecenie!

 
Punkty otrzymujesz także za każdy zakup dokonany na Przeplatane! Każde wydane 1zł to 1 zdobyty punkt.
Strona główna panelu Programu Lojalnościowego
punkty za polecenie
W tej zakładce znajdziesz link dla znajomego.
W menu panelu sprawdzisz ilość swoich punktów oraz historię transakcji, czyli zakupione nagrody.

Ilość zdobytych punktów oraz zakupione i wykorzystane nagrody (rabaty) możesz zobaczyć w zakładkach rozwiniętego menu Programu Lojalnościowego (trzy poziome linie w lewym górnym rogu panelu). Punkty są ważne bezterminowo.

Jak wykorzystać punkty?

Punkty służą do zakupu rabatów dostępnych w zakładce “Nagrody”. W zależności od ilości zgromadzonych punktów możesz wymienić je na:

  • rabat 5% za 100 punktów
  • rabat 10% za 200 punktów
  • rabat 15% za 300 punktów
  • rabat 20% za 400 punktów

Rabat otrzymasz w postaci kodu, który możesz wpisać podczas składania kolejnego zamówienia. Kod jest łatwo dostępny w zakładce “Historia transakcji” w menu panelu Programu Lojalnościowego.

Po wykorzystaniu rabatu możesz ponownie zbierać punkty na wybraną nagrodę. Zakupy z użyciem rabatów procentowych także są źródłem punktów. Przykładowo, dokonując zakupu za 250zł z rabatem 10% płacisz 225zł i otrzymujesz 225 punktów: czyli od razu możesz sobie pozwolić na zakup kolejnego rabatu 10% do następnego zamówienia!

nagrody program lojalnościowy
Pamiętaj, że punkty za zakupy naliczane są tylko wtedy, kiedy jesteś zalogowana/zalogowany na swoim koncie!
Jeżeli masz pytanie dotyczące Programu Lojalnościowego, zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego! Postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości 🙂

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy